SEBEOBRANA PRO DĚTI

Krav Maga je nejúčinnější systém sebeobrany, který si klade za cíl naučit se bránit všechny, bez ohledu na věk a fyzickou kondici. Nedílnou součástí naší práce je také trénink dětí a mladistvých, pro které je Krav Maga velice užitečným nástrojem ke zvýšení bezpečnosti. Krav Junior je přizpůsoben potřebám dětí a juniorů, aby byl zábavný a zároveň přínosný jak pro malé děti, tak pro dospívající
PRŮBĚH TRÉNINKU

Tréninkový program je speciálně navržený pro děti a dospívající. Tréninky jsou vedené zkušeným lektorem a jsou přizpůsobené potřebám dětí a juniorů. Děti se pohybují v bezpečném prostředí a zábavnou, hravou formou se učí, jak se ochránit v nejrůznějších situacích.
U nejmladších dětí je náplní řada her, které pomáhají s koordinací, rozvíjí motoriku, celkovou pohyblivost a zvyšují fyzickou zdatnost. Pokyny a principy, jež pomáhají při řešení ohrožujících situací, jsou do programu citlivě a nenásilně zakomponovány. S vzrůstajícím věkem se hraje méně her a více se soustředí na sebeobranné techniky.
Starší děti a teens se již učí složitějším technikám. Čím vyšší věková kategorie, tím více se trénink podobá tréninku pro dospělé.
Krav Junior je určený pro všechny - dívky i chlapce.
Tréninky jsou skupinové s individuálním přístupem.
Program tréninků je hravý, zaměřený na rozvoj fyzické zdatnosti i schopnosti řešit rizikové situace.

//
//

Otázky a odpovědi

  • Přípravu na krizové situace, zejména na jejich včasné rozpoznání a prevenci.

  • Dovednost řešit problémy se svými vrstevníky (např. problém šikany), ale i vážnější typy ohrožení ze strany dospělých.

  • Zvýšení fyzické zdatnosti, ohebnosti, akci a zábavu.

  • Zvednutí sebevědomí v návaznosti na viditelné úspěchy a pokroky během každého tréninku.

  • Zvládání emoce, zlepšení koncentrace, komunikačních dovedností a v neposlední řadě trénink v sebekázni.
  • Zmeškané omluvené hodiny z jakéhokoliv důvodu (například rýma, kašel, studentovi není dobře, opakovaná antibiotika, školní výlety, školy v přírodě, dovolená apod.) je možno nahradit v jiném termínu kdekoliv, kde učíme. Je však možno nahrazovat pouze řádně omluvené hodiny. Neomluvené hodiny propadají a nelze je nahradit.

    Postačí pouze napsat SMS zprávu na 777 633 755, příklad: „Daniel Glos si nahradí tuto středu od 16:00 místo minulého pondělí.“

    Jak probíhá trenink dětí? Podívejte se sami!