Libor Kuděla

//

Dosažené stupně

2004 - začínám trénovat oddíl SKP Seitedo Opava.
2009 - přecházím do oddílu Seitedo Karate Opava k sensei Danielu Glosovi.
2010 - začínám trénovat Krav Magu a Jiu Jitsu.
2011 - získávám oficiální certifikaci „Instruktor sebeobrany II. třídy" v Krav Maga. Absolvuji speciální výcvik Krav Maga u Jacka Moryla (evropská instruktorská špička v Krav Maga, zakladatel mezinárodní Krav Maga organizace Moryl Team).
2012 - získávám oficiální certifikaci „Instruktor teleskopického obušku" a "Instruktor pro ozbrojené a bezpečnostní sbory". Skládám zkoušky na technický stupeň 3. KYU v Jiu Jitsu.
2013 - skládám zkoušky na technický stupeň 1. KYU v Seitedo Karate a dále dosahuji technického stupně P-5 v Krav Maga.
2014 - úspěšně skládám mistrovský stupeň 1. DAN u zakladatele stylu Seitedo Karate v ČR senseie Františka Mikulince.
1999 - doposud - školení a systematický trénink v rámci zaměstnání u Městské policie Opava.
2010 - doposud - jako instruktor školím sebeobranu, vedu s Danielem Glosem kurzy pro základní i střední školy a širokou veřejnost. Spolupořádám letní výcvikové kempy pro děti a mládež, bezpečnostní přednášky pro děti a mládež ve školách a širokou laickou i odbornou veřejnost.


Členy našeho instruktorského týmu Krav Maga Seal Opava jsou pouze kvalitní a zkušení instruktoři s bohatými osobními zkušenostmi z mnoha bojových stylů a mnoha různých forem sebeobranných systémů.

Jejich životní zkušenosti se neomezují pouze na teoretické znalosti, postupy a návody, ale jsou mnohokrát prověřeny i v reálných ostrých situacích. Působí totiž jak v řadách policie, tak ve společnostech zabývajících se osobní ochranou V.I.P. osobností, v pořadatelských službách, zajišťujících bezpečnost a pořádek na sportovních i kulturních akcích apod. V neposlední řadě pro Vás mají spoustu praktických rad díky svým četným celoživotním zkušenostem, nasbíraným takzvaně rovnou "z ulice". Díky trenérským seminářům jsou pak schopni své získané zkušenosti předávat i vám - případným zájemcům a budoucím absolventům našich kurzů sebeobrany Krav Maga.