//

Nábor Krav maga Seal pro dětí i dospěle Opava, Krnov, Bruntál

29.července.2018| Přidal Šimon Fryčka

Nábor Krav maga Seal pro dětí i dospěle Opava, Krnov, Bruntál


Naučte se ubránit sami sebe, svou rodinu a své blízké! Přijďte se k nám naučit systém efektivní sebeobrany KRAV MAGA otestovaný válkou a speciálními jednotkami po celém světě. Staňte se z bezbranné oběti sebevědomým ochráncem a dejte slovu "bezpečí" úplně nový rozměr. Násilí je plno všude kolem nás. Ukážeme Vám, jak mu úspěšně čelit. Vše co budete potřebovat, Vás naučíme. Zlepšíte se ve fyzické kondici i psychické odolnosti. Zásadou je, aby se každý naučil adekvátně reagovat na verbální i neverbální útok, obranu proti jednomu i více útočníkům, se zbraní i beze zbraně. Po ukončení základního kurzu, navazují další tréninky. Na všechny se těšíme. :)

CO JE KRAV-MAGA

Krav Maga je moderní, praktickou, prověřenou soustavou sebeobraných technik, pečlivě koncipovaných tak, aby odpovídaly podmínkám současného, rychle se měnícího světa. Tento bojový systém vznikl na ulici. Celý koncept stojí na boji bez pravidel. Jestliže je někdo napaden, má právo použít jakoukoliv techniku, která je nezbytná k jeho obraně. I proto se v Krav Maga nesoutěží. Krav Maga se vyznačuje natolik logickým a koherentním přístupem ke konfliktním situacím a sebeobranným technikám, že potenciálnímu praktikantovi umožňuje dosáhnout relativně vysokého stupně dovedností v poměrně krátkém čase.
Místo konání NÁBORY:
Přihlásit se můžete po celé září před tréninkem.
-----------------------------------------------------------------------------
OPAVA: Centrum bojových umění, Olomoucká 101.

KRAV MAGA KIDS a SEITEDO KARATE :
od 5.9. dětí 6-13 let,
st: 17 - 18:00 h. pá: 16 - 17:30 h.

Mládež a dospěly ženy, můži od 14 let + pokročili :
od 5.9. po, st: 18-19:30 h.

Tréninky SECURITY pa: 15-16:00 h.
----------------------------------------------------------------------------- KRNOV: Box club Krnov , Mikulášská 69
od 6.9. dětí, dospěli od 8 let. út, čt: 19-20:30 h.
----------------------------------------------------------------------------- BRUNTÁL, Partyzánská 49, Stará hasičárna vedle Soudu.
od 10.9. dětí, dospěli od 6 let pondělí 18 - 19:30 h.
----------------------------------------------------------------------------- Individuální a soukromé tréninky vždy dle dohody možné od 8:00 rána.
----------------------------------------------------------------------------- Ceník jednotlivých služeb v rámci kurzu:

Ceny za výuku v našem kurzu se v průběhu roku mohou lišit. Záleží na počtu navštěvovaných lekcí v týdnu, na délce předplaceného období. První hodina je pro všechny zájemce zdarma, a aktuálně pro Vás máme akční nabídku v podobě zvýhodněné ceny za první - tedy „zkušební“ výuku.

!POZOR! AKCE PRO ŽENY A DĚTI!

Pro děti do 15 let a ženy je Kurz KRAV MAGA - za pouhých 250 Kč /1 měsíc!

Veškeré náklady na kurz je možno uhradit v hotovosti před začátkem kurzu přímo na místě jeho konání, nebo převodem na bankovní účet Klub sebeobrany Krav maga z.s. vedený u Fio banky a.s. č. 2601019435/2010 (do zprávy pro příjemce prosím napsat jméno a příjmení účastníka kurzu.)

Zpět